Lista życzeń Ogrodniczki
Lista życzeń Ogrodniczki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Kobiet, urodziny, imieniny, Boże Narodzenie. Duża część świąt wypada akurat poza sezonem ogrodniczym. Co kupić zapalonej ogrodniczce, której pasją jest ogród czy działka? Rozwiązaniem może być bon upominkowy sklepu ogrodniczego, ale to taki prezent z odroczoną radością i powiedzmy sobie szczerze dość bezosobowy. Z drugiej strony jeśli nawet okazja wypada latem czy wiosną, czy chcielibyśmy dostać roślinkę, która nie pasuje do koncepcji NASZEGO ogrodu kolorystycznie czy wymaganiami stanowiska lub gleby? Zdecydowanie nie. Jest na to rozwiązanie. Radzę dyskretnie przesłać ten tekst, aby bliskie Wam ogrodowe fanki mogły zaczerpnąć nieco inspiracji, aby Elegancka Ogrodniczka robiła z jeszcze większą przyjemnością to, co kocha najbardziej. Te produkty naprawdę ułatwiają pracę.

 

 Rękawiczki ogrodowe

Rękawiczki Classic

To nie są kolejne rękawiczki, które za miesiąc wyrzucimy, bo będą poprzecierane, dziurawe, a ziemia będzie wchodzić pod paznokcie. Wykonane są z przewiewnego materiału z wierzchu i elastycznego gumowego tworzywa od spodu. Dodatkowo są wzmocnione na palcach. Szwy nie uwierają i nie obcierają opuszki palców. Można w nich bez trudu obsługiwać telefon dotykowy. Polecane w szczególności do prac wymagających precyzji i dobrego czucia w palcach jak pielenie czy delikatne obrywanie przekwitłych kwiatów.Wykończone uroczą falbanką stają się godnym atrybutem  każdej

Eleganckiej Ogrodniczki.

II Rękawiczki do róż

Rękawice do róż Classic

Rękawice do róż Classic to coś co doceni każdy, kto choć raz przycinał te szlachetne krzewy. Wykonane z grubej skóry nie pozwolą przebić się żadnemu cierniowi, dodatkowe osłonięcie przedramienia jest bardzo przydatne przy przycinaniu szczególnie dużych, rozrośniętych krzewów.

III Rękawiczki Classic Brown

Rękawiczki Classic Brown

Skórzane rękawiczki Classic Brown wykonane z miękkiej i delikatnej skórki od spodu i elastycznego materiału z wierzchu dobrze dopasowują się do kształtu dłoni. Dodatkowe wzmocnienie powyżej chroni nadgarstki

IV Spodnie

Spodnie DenimSpodnie Denim

Jakie powinny być spodnie do pracy w ogrodzie? Właśnie takie :) Wykonane z wytrzymałego materiału, dodatkowo wzmocnione w najbardziej newralgicznych punktach, z licznymi kieszeniami i zabezpieczeniami. Solidne i trwałe, a jednocześnie nie krępujące ruchów.

V Kapelusz Classic

Kapelusz

Kapelusz Classic

Chroniący zarówno przed słońcem w południe jak i przed komarami czy meszkami pod wieczór.

VI Narzędzia Pink

Narzędzia Pink

Narzędzia Pink zostały gabarytowo i fizjonomicznie dostosowane do kobiecych dłoni. Narzędzie wielofunkcyjne Pink czy narzędzie do usuwania chwastów sprawią, że praca idzie zdecydowanie szybciej i jest bardziej efektywna.

VII Pas na narzędzia

Pas na narzędzia Classic

Ile razy Ogrodniczka stwierdziła, że bez sensu kupować ładne rękawiczki czy dobry sekator, bo zaraz i tak zgubi? Ile razy kosiarka ,,nadziała się" na pozostawione w trawie narzędzia. Posiadając pas na narzędzia możemy się z tym nareszcie pożegnać. Wiele kieszeni przystosowanych do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy w ogrodzie pozwala mieć je wszystkie pod ręką w każdej części ogrodu.

VIII Nakolanniki Chelsea

Nakolanniki Chelsea

Duża część prac ogrodowych wymaga niezbyt wygodnych pozycji. Często wręcz akrobatycznych. Najczęstsze jest chyba klęczenie na różnych powierzchniach. Twarda kostka brukowa, zimna ziemia czy wilgotna trawa. Odpowiedzią na te bolączki są nakolanniki Chelsea. Przypinane na rzep mogą stać się ulubionym akcesoriem ogrodniczym.

Ogrodnicy inwestują w swój ogród nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim swoją pracę, czas, zaangażowanie, swoje siły, często zapominając o sobie. Największą satysfakcją bez wątpienia jest efekt ich pracy, ale czy nie zasługują, aby robić to co kochają w komforcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl